Акції ORIFLAME

АКЦІЇ, РОЗПРОДАЖІ ORIFLAME

Акції, розпродажі ОРІФЛЕЙМ

Дізнайтесь про нові акції, розпродажі та знижки від ОРІФЛЕЙМ перші

Реєстрація Оріфлейм

Реєстрація  консультантом  ОРІФЛЕЙМ

 Реєстрація консультант Оріфлейм

Станьте консультантом Оріфлейм, заповніть реєстраційну форму і розпочніть шлях до успіху!

Каталог Оріфлейм

Каталог Oriflame №1-2014

online-catalogue-oriflame-01-2014

Новий онлайн каталог косметики ОРІФЛЕЙМ. Ознайомтеся з продукцією каталогу, купуйте зі знижкою, накопичуйте бали бонуса і отримуйте подарунки!

Розпродаж "Щасливі дні" від Орифлейм

Розпродаж "Щасливі дні" від Оріфлейм. Економте до 70% на придбанні вказаних товарів, під час дії акції 9,10,11 січня 2014 року. А щоб мати постійну знижку у 18% від ціни продукції представленої в каталозі, зареєструйтеся і станьте консультантом Оріфлейм.

Крім цього якщо Ви зареєструєтесь через наш сайт, то отримаєте доступ до бізнес-проекту "Можуть всі"Розпродаж "Щасливі дні" від Оріфлейм

Компанія по запрошенню «День чемпіона»

Нова компанія по запрошенню і реєстрації новачків в Оріфлейм і перша в новому 2014 році!! Зустрічайте "День чемпіона" – супервигідні пропозиції і умови для новачків, спонсорів і консультантів Оріфлейм!

Станьте частинкою великої і дружної сім'ї Оріфлейм – зареєструйтесь у нас на сайті з 20 грудня 2013 по 10 лютого 2014 року і прийміть участь у компанії по запрошенню "День чемпіона". За умовами акції нові консультанти Оріфлейм, які зареєструвалися у вказаний період і протягом 21 дня з моменту реєстрації розмістили замовлення на 75 балів бонуса і більше отримають в подарунок соковижималку для цитрусових.Акція по реєстрації в Оріфлейм "День чемпіона"

А якщо Ви вже являєтесь спонсором Оріфлейм і самі вже реєструєте нових консультантів, то у Вас є також можливість отримати соковижималку для цитрусових або бутербродницю в подарунок.

Проведіть двох і бульше новачків через ШАГ1 Стартової програми і отримайте соковижималку. А якщо проведете трьох і більше новачків через ШАГ1 ­– отримаєте бутербродницю.

Розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Представляємо Вам новий розпродаж "Щасливі дні" від Оріфлейм. Основний акцент цього розпродажу направлено на губні помади. Оріфлейм дарує можливість спробувати, неповторний блиск, стійкість і звичайно високу якість своїх помад різноманітних відтінків зі знижкою.

Також, якщо ви хочете дізнаватися більше про всі новинки каталогів Оріфлейм, про те як підібрати косметику для себе і своїх близьких та як правильно її використовувати, приєднуйтесь до інтернет-проекту "Можуть всі". Зареєструвавшись в Оріфлейм через онлайн форму реєстрації, Ви отримаєте доступ до проекту, де дізнаєтесь все що ви хотіли знати про косметику Oriflame та способи ведення бізнесу і заробітку разом з компанією.

Розпродаж "Щасливі дні" Оріфлейм

Розпродаж "Щасливі дні" Оріфлейм

Розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Представляємо розпродаж "Щасливі дні" Oriflame в новому форматі. Новий дизайн втілює в себе всю теплоту і турботу з якою Оріфлейм дарує нечувані знижки на свою продукцію. Не упустіть можливість придбати косметику за просто шаленими знижками до 79% !!! тільки з 21 по 23 листопада 2013.Новий розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Новий розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Новий розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

 

Розпродаж "Щасливі дні" Орифлейм

Кожна сучасна компанія, що займається продажою тієї чи іншої продукції, влаштовує розпродажі та акції зі знижками. Не є винятком і Оріфлейм. Акційний розпродаж "Щасливі дні" дає змогу людям, які ще не користувалися шведською косметикою, за невелику плату спробувати і відчути якість та дієвість косметики Оріфлейм. Постійним клієнтам, консультантам акційні розпродажі "Щасливі дні" дають можливість придбати улюблену косметику собі і своїм близьким за вигідними цінами.

Тож зустрічайте новий розпродаж "Щасливі дні" від Оріфлейм, який буде проводитись з 22 (10:00) по 26 жовтня 2013г. Не втрачайте можливість скористатися акцією від Oriflame, і придбати вказану косметику з вражаючими знижками!Розпродаж "Щасливі дні" Орифлейм

Розпродаж "Щасливі дні" Орифлейм

Акція реактивації "неактивних консультантів" Оріфлейм

Спеціальна акція від Оріфлейм для "неактивних консультантів". Каталог №14 дарує шанс консультантам які по тим чи іншим причинам не розміщували закази 3 і більше каталоги підряд, зробити рестарт своїх замовлень і отримати в подарунок ультраподовжуючу туш "Суприм" Giordani Gold чорного кольору (код 24097). Для цього всього-навсього потрібно зробити одночасний заказ на 150 і більше гривень в каталозі оріфлейм №14Акція реактивації "неактивних консультантів" Оріфлейм

Розпродаж "Щасливі дні" від оріфлейм

Тільки 26,27,28 вересня, c 10.00 ранку в Компанії Оріфлейм РОЗПРОДАЖ "Щасливі дні"!
Знижки до 75% на Ваші улюблені продукти!Розпродаж "Щасливі дні"

Розпродаж "Щасливі дні"

Новинки косметики Орифлейм та спеціальні цінові пропозиції каталога №13

Каталог №13 презентує нову лінійку аксесуарів "Стильні ідеї яскравої осені"Аксесуари Орифлейм

Дощовик, шарф і парасолька додадуть фарб і яскравості навіть найпохмурішій осені. А парасольку "Фарби осені" можна придбати зі знижкою в 70% (ціна 49,90) при умові одночасного замовлення косметики Оріфлейм з каталогу №13 на 165 грн і більше, включаючи будь-який продукт з сторінок 2-7, крім продукції під кодами 18341, 24822, 24823, 24825, 23397, 23398.

Тільки в каталозі Орифлейм №13 будь-які шампунь, кондиціонер та фарба для волосся із серії "Експерт" за супервигідною ціною 85.00 грн (-50%). Ця пропозиція стосується будь-яких засобів для догляду за волоссям з сторінок 2-11 каталога №13, крім косметики під кодами 26677, 26681 і 26396.Косметика, шампунь Орифлейм

Не упустіть також можливість спробувати новинку ­– зволожуючий крем для рук "Молоко і мед – Золота лінія" всього за 26,90 грн.

Розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Черговий розпродаж від Оріфлейм "Щасливі дні" Це періодична акція, в період дії якої можна придбати косметику орифлейм зі скидками.Розпродаж Орифлейм Щасливі дні

Розпродаж Орифлейм Щасливі дні

Розпродаж від Оріфлейм "Щасливі дні"

Тільки 3 дні розпродаж від Оріфлейм "Щасливі дні". 5,6,7 вересня Ви маєте можливість придбати косметику Оріфлейм за супернизькими цінами. Не упустіть шанс скористатися черговим розпродажом від компанії.

А щоб завжди бути в курсі майбутніх акцій від Оріфлейм зареєструйтеся через нашу онлайн форму реєстрації і Ви завжди будете отримувати повідомлення про них на електронну пошту, та матимете доступ до особливих переваг від oriflame-top100.com.uaРозпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Розпродаж Оріфлейм "Щасливі дні"

Компанія по запрошенню «Вперед до мрії»

З приходом каталога Орифлейм №12 стартує компанія по запрошенню «Вперед до мрії». Ця акція Орифлейм буде тривати з 25 серпня по 17 вересня і пропонує вигідні умови реєстрації і початку співпраці з компанією для новачків, а також додаткові переваги й подарунки для консультантів та спонсорів.kompaniya-po-priglasheniyu-oriflame

Умови для нових Консультантів:

- Реєстрація консультантом компанії Орифлейм в період з 25 серпня по 17 вересня на офіційному сайті становить 5 грн., а на нашому сайті будь-коли - 0 грн через онлайн форму реєстрації.

- Пройдіть 1 Крок стартової програми і отримайте собі в подарунок будь-яку туш і помаду із асортимента Орифлейм або новинку каталога №12 – сумку «Щаслива подорож»

- Пройдіть 3 кроки стартової програми і отримайте в подарунок елегантну сумку або модний рюкзак.

Умови для спонсорів:

- Проведіть двох і більше новачків через КРОК 1 стартової програми і отримайте один з двох подарунків від Орифлейм: будь-яку туш і помаду із асортимента Орифлейм або сумку «Стильна подорож»

- Якщо Ви допоможете пройти через КРОК 1стартової програми своїм 4 і більше новачкам в подарунок Вам пропонуватиметься або елегантна сумка або модний рюкзак

- У випадку коли кількість Ваших новачків, що пройшли КРОК1 становитиме 6 і більше то Ви отримаєте Годинник зі стразами «Стильна подорож» від Орифлейм

Варто відзначити, що при виконанні всіх трьох вище описаних умов Ви отримаєте три подарунки.

Новачки і спонсори зможуть вибрати собі подарунок - будь-яку туш і помаду в каталозі, наступному після виконання умов, сумку - з 15 каталогу 2013.

З приходом каталога Орифлейм №12 стартує компанія по запрошенню «Вперед  до мрії». Ця акція Орифлейм буде тривати з  25 серпня по 17 вересня і пропонує вигідні умови реєстрації і початку співпраці  з компанією для новачків, а також додаткові переваги й подарунки для консультантів  та спонсорів.

Умови для нових Консультантів:

-  Реєстрація консультантом компанії Орифлейм в період з 25 серпня по 17 вересня на офіційному сайті становить 5 грн., а на нашому сайті будь-коли - 0 грн через онлайн форму реєстрації.

- Пройдіть 1 Крок стартової програми і отримайте собі в подарунок будь-яку туш і помаду із асортимента Орифлейм або новинку каталога №12 – сумку «Щаслива подорож»

- Пройдіть 3 кроки стартової програми і отримайте в подарунок елегантну сумку або модний рюкзак

Умови для спонсорів:

- Проведіть двох  і більше новачків через КРОК 1 стартової програми і  отримайте один з двох подарунків від Орифлейм: будь-яку туш і помаду із асортимента Орифлейм або сумку «Стильна подорож»

- Якщо Ви допоможете пройти через КРОК 1стартової програми своїм 4 і більше новачкам в подарунок Вам пропонуватиметься або елегантна сумка або модний рюкзак

- У випадку коли кількість Ваших новачків, що пройшли КРОК1 становитиме 6 і більше то Ви отримаєте Годинник зі стразами «Стильна подорож» від Орифлейм

Варто відзначити, що при виконанні всіх трьох вище описаних умов Ви отримаєте три подарунки.

Новачки і спонсори зможуть вибрати собі подарунок - будь-яку туш і помаду в каталозі, наступному після виконання умов, сумку - з 15 каталогу 2013.